Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat  "A" i  "B"  Bródno  Szk.Podst. nr. 285  ul.Turmoncka 20  i   Marki  Szk.Podst. nr. 3  ul.Pomnikowa 21 .       ZAPRASZAMY !

KURSY-OFERTA
MIEJSCE SZKOLENIA
GALERIA
PODRĘCZNIKI
ZADANIA EGZAMINACYJNE
PLAC MANEWROWY
NA MIEŚCIE
TRASY EGZAMINACYJNE
TESTY-ON LINE
WORDY
PROMOCJE
KONTAKT
FAQ-PYTANIA
          

  WORD-y   Tel :  501-743-918
   
WORD Warszawa, Miejsce Egzaminowania "Odlewnicza"
03-231 Warszawa, ul. Odlewnicza 8,
tel./fax (22) 59-76-781
e-mail:
odlewnicza@word.waw.pl
Godziny pracy
Egzaminy i zapisy
poniedziałek - piątek              7.00-21.00
sobota                                     8.00-16.00
Koordynatorzy Miejsca Egzaminowania
parter, pok. 8, tel. (22) 59-76-782
Aleksander Dmowski, e-mail: dmowski@word.waw.pl
Jakub Łuczycki, e-mail: luczycki@word.waw.pl
Egzaminatorzy Nadzorujący
Ip, pok. 119, tel. (22) 59-76-780
Janusz Czaja - e-mail: czaja@word.waw.pl
Andrzej Grabowski

Jak dojechać samochodem:
jadąc Trasą Armii Krajowej (Trasą Toruńską) zjazd na ul. Marywilską: jadąc od strony Marek - w prawo
jadąc od strony Wisły - w lewo na pierwszym skrzyżowaniu w prawo (ul. Odlewnicza)
komunikacją miejską - przystanek "Odlewnicza" tramwajem: 2 i 25  autobusem: 326

WORD Warszawa, Miejsce Egzaminowania Bemowo
01-466 Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 127
tel./fax: (22) 861-51-97, 861-51-98
e-mail:
bemowo@word.waw.pl

Godziny pracy
Egzaminy i zapisy
poniedziałek - piątek              7.00-21.00
sobota                                     8.00-16.00

Koordynatorzy Miejsca Egzaminowania
Przemysław Bieńkowski, e-mail: bienkowski@word.waw.pl
Tomasz Wronka, e-mail: wronka@word.waw.pl

Egzaminatorzy Nadzorujący
Zbigniew Lichtblau, e-mail: lichtblau@word.waw.pl
Wojciech Drozd
Jak dojechać samochodem:
jadąc Trasą Armii Krajowej zjechać na ul. Gen. Maczka (przedłużenie ul.Powązkowskiej): jadąc od strony Wisły - skręcić w prawo, jadąc od strony Woli - skręcić w lewo,na drugim skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcić w lewo w ul. Powstańców Śląskichna najbliższym skrzyżowaniu skręcić w prawo w ul. Piastów Śląskich i zaraz za przystankiem autobusowym wjazd w prawo
komunikacją miejską - przystanek "Piastów Śląskich"autobusem: 105, 112, 122, 167, 184, 307, 384, 406, 507, ew. 106, 167, 171, 507, E2 - do pętli "Nowe Bemowo"
tramwajem: 2, 13, 35 ew. 23, 24 - do pętli "Nowe Bemowo"
 
WORD Warszawa, Miejsce Egzaminowania Okęcie
02-137 Warszawa, ul. Radarowa 1
tel. (22) 499-53-52, fax. (22) 499-53-53
e-mail:
okecie@word.waw.pl

Godziny pracy
Egzaminy i zapisy
poniedziałek - piątek              7.00-21.00
sobota                                     8.00-16.00

Koordynatorzy Miejsca Egzaminowania
Jacek Fogel, e-mail: fogel@word.waw.pl
Dariusz Zaparty, e-mail: dzaparty@word.waw.pl

Egzaminatorzy Nadzorujący
Sławomir Malinowski, e-mail: malinowski@word.waw.pl
Maciej Dębowski